1

Temat: Bioxsine – czy działa na wypadanie włosów?

Nie mam już pojęcia co robić, wydałam masę kasy na różne rzeczy majace powstrzymywać wypadanie włosów, stosowałam też babcine metody jak wcieranie rycyny czy sok z rzepy. Włosy są po tym wszystkim w jeszcze gorszym stanie, zmagam się ze smrodem czy ubrudzonymi poszewkami na poduszki a lecą jak leciały. Miałam piękne gęste włosy a niedługo będę łysa

2

Odp: Bioxsine – czy działa na wypadanie włosów?

To chyba nie jest normalne, byłaś u lekarza?

3

Byłam, włosy ponoć wypadają mi ze stresu i złej diety. Już się wszystko unormowało ale ponoć skutki spustoszenia w organizmie będą jeszcze długo dawać się we znaki. Więc chyba całkiem stracę włosy jak nie uda się tego pohamować…

4

Jest dużo rzeczy na wypadanie włosów i każdy w sumie musi znaleźć najlepszy dla niego środek choć zdaję sobie sprawę że sytuacja kiedy włosy wypadają garściami z jaką jak mniemam masz teraz do czynienia nie sprzyja długotrwałym testom…

5

Oj tak sad

6

więc polecam nie eksperymentować z domowymi metodami ani nie kupować drogeryjnych kosmetyków tylko od razu wytoczyć najcięższą artylerię czyli dobre kosmetyki z apteki i od razu zapatrzyć się w kilka środków, tj. szampon, jakąś odżywkę, wcierkę itp. tylko to może pomóc kiedy wypadanie włosów jest tak nasilone. Wiele dobrego słyszałam o tych kosmetykach Bioxsine, podobno są lepsze niż te szeroko reklamowane i je właśnie możesz tu https://www.aptekamini.pl/category/znane-marki-bioxsine znaleźć w różnych wariantach

7

Wygląda to ciekawie, do tej pory raczej unikałam takich środków bo wydawały mi się za drogie ale teraz już jestem zdesperowana

8

Wiesz, wysoka cena idzie w parze z wysoką jakością, zwłaszcza chyba jeśli chodzi o takie preparaty bo to jest wynik obecności w składzie specjalnych substancji, nieraz nawet opatentowanych. Zresztą w Aptece Mini wszystko jest tańsze więc polecam ją jako dobre miejsce żeby kupić taniej niż gdzie indziej

9

Chyba będę musiała tak zrobić, dziękuję za poradę