Temat: Polecany sklep z oknami Velux Wrocław

cześć, szukam sklepu we Wrocławiu gdzie dostanę okna firmy Velux w dużym asortymencie. Nie wiem czy też są takie sklepy z oknami, ale fajnie jakby były tam tzw. „końcówki kolekcji” bo wiadomo że to zawsze taniej. Z góry dziekuję za pomoc.

Odp: Polecany sklep z oknami Velux Wrocław

Heh, ty chcesz kupic okno, czy zrobić zakupy odzieżowe? wink Nie wiem może popytaj w sieciówkach, czasami są promocje to mozę coś trafisz.

3

Nie ma się co śmiać, kobieta jest w potrzebie. Chodzi o okno dachowe czy standardowe?

4

Okno dachowe, najlepiej obrotowe. Zależy mi na firmie Velux, czytałam, że to wiodący producent okien, a chcę wstawić okno raz a dobrze, żeby później mi nie powiedział fachowiec że cieknie nie dlatego że źle wstawione, tylko dlatego że okno źle wykonane.

5

No to jesli chodzi o ofetę dachowych okien Velux z Wrocławia to polecałbym zamowić ze sklepu internetowego https://megablach.pl/velux-c-294_282.html, bo jest po prostu o wiele większy wybór i cenowo również wychodzi atrakcyjniej. Okno dachowe musi być przede wszystkim solidnie wykonane, bo jest montowane w płaszczyźnie spadkowej i po zewnętrznej stronie dachu, przez co narażone jest o wiele bardziej na działanie czynników atmosferycznych niż okno standardowe, no i w grę wchodzi też dobra termoizolacyjnosć okna. Moim zdaniem wybór akurat okien z Velux jest bardzo dobrym wyborem, bo to marka z renomą, a kupując ze sklepu internetowego na pewno nie przepłacisz.

6

Ja u siebie też w całym domu wstawiałem okna z Velux we Wrocławiu akurat nie mieszkam, ale też się zdecydowałem na zakupy przez neta, bo wychodziło o parę tysi mniej niz mi w salonie zaproponowali, także wiesz. Z okien jestem zadowolony, bo jak do tej pory od kilku tak służą wiernie, ani się nie psuje, ani nic nie stuka, na zawiasach tez wszystko gra.

7

No dobra panowie przekonaliście mnie. Przeszłam się po salonach i zapytałam o oferty w kilku sklepach, po porównaniu wyszło taniej w tym sklepie internetowym, a model mam ten sam co oglądałam w salonie. Dzięki za pomoc.