Temat: Znacie dobry sklep z feromonami?

Jest taka sprawa, bo już się nadziałem w jednym sklepie na nieuczciwych sprzedawców. Chciałbym zamówić feromony. Jakiś produkt już kupiłem przez internet, ale ostatecznie okazało się, że to jakieś badziewie. Może Wy znacie jakieś dobre źródło?

Odp: Znacie dobry sklep z feromonami?

Najlepszym źródłem feromonów jest Twoje ciało tongue

3

Ale kolega zabawny… ubawiłem się tak, że aż boki zrywam…

4

Nie no musisz przyznać, że to mu się udało wink Słuchaj, przede wszystkim, na dobry początek, powinienes się zaznajomić z rankingiem feromonów: feromony-rank.pl – Tutaj dowiesz się wiele o różnych feromonach, możesz też poczytać ich opnie. Rangking generalnie jest tworzony przez ludzi, którzy korzystali z tych środków.

5

Brzmi ciekawie, a jak chcę zamówić któreś z nich?

6

No to tak jak Ci pisałem. Wejdź sobie na http://feromony-rank.pl/, tam możesz znaleźć odnośniki do sklepu z feromonami. Warto wspomnieć, że linki prowadzą do sklepów, w których masz je w najkorzystniejszych cenach.

7

Rozumiem, a które Ty polecasz?

8

Ja korzystałem z kilku opcji. Love and Desire daje bardzo dobre efekty, choć BTB też jest niezłe. Przede wszystkim przy tych pierwszych to autentycznie czułem, jak rośnie mi pewność siebie i to już od pierwszej aplikacji.

9

To w takim razie ja też chyba postawię na te pierwsze, bo zależy mi na szybkich efektach smile Dzięki serdeczne!

10

Nie ma sprawy wink