Temat: Internetowa hurtownia opakowań – jakieś rady kogo wybrać?

Cześć wszystkim! Pracuję w firmie która prowadzi między innymi wysyłkę internetową. Niedawno rozwiązaliśmy kontrakt z dotychczasowym dostawcą akcesoriów do pakowania (kartony, folie bąbelkowe, taśmy i inne tego typu). I jak pewnie zgadujecie po zadanym przeze mnie pytaniu w temacie, akurat ja dostałam za zadanie zaproponować kogoś nowego do współpracy. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

2

Odp: Internetowa hurtownia opakowań – jakieś rady kogo wybrać?

Znam jedną fajną hurtownię w okolicach Krakowa, ale sprawdziłem i nie prowadzą niestety sprzedaży internetowej. Niech pani szuka dalej. Powodzenia.

3

Ja już od lat współpracuję z jedną i tą samą hurtownią opakowań bo właściwie nie ma takiej rzeczy której bym potrzebowała, a której by nie mieli. Szczególnie jestem zadowolona z klejów, możesz je sobie zobaczyć tutaj: ebordi.pl/towar/lista/26/kleje. Wszystkie jakie do tej pory miałam się sprawdziły bardzo dobrze, nie mam żadnych zastrzeżeń

4

Ok, a wiesz, czy oni tam mają może jakieś bardziej specjalistyczne rzeczy? Nie tylko takie podstawowe, które wymieniłam wyżej? Na przykład urządzenia jakieś do pakowania?

5

Ja biorę tylko kleje, kartony i taśmy. Z innymi produktami nie mam doświadczenia.

A ja akurat mam doświadczenie, bo tak się składa bo też całkiem niedawno odkryłem tą hurtownie. Kupiłem 2 bardzo sprawnie działające dyspensery do taśm, na stronie ebordi.pl/towar/lista/27/dyspensery-reczne-do-tasm-i-folii masz je, żeby zobaczyć. Więc jak widać mają też sprzęt, a nie tylko takie podstawowe produkty