Temat: Jak używać tabletek Orgasm Control?

Panowie, czy orientujecie się jak używać tabletek opóźniających wytrysk. Zastanawiam się czy jak wezmę przed samym stosunkiem to zadziała. A dzisiaj mam wlaśnie randke, która mam nadzieje skończy się w łóżku. No jeśli nie to tragedii nie będzie, zawsze mogę poczekać do drugiej randki smile))

2

Odp: Jak używać tabletek Orgasm Control?

Tutaj raczej na to bym nie liczyłm, bo to jednak suplement diety i trzeba go stosować regularnie, żeby uzyskać pożądany efekt. Podobnie jest z witaminami, które też trzeba przyjmować przez jakiś czas, żeby późnije wyniki były lepsze.

3

Widzę, że kolega we wszystkim jest szybki…

4

Tu akurat nie ma się z czego śmiać, bo to czasami bardzo duży problem, jak dziewczyna jest wymagająca a człowiek nie potrafi stanąć na wysokości zadania. Potrzebuję mieć zabezpieczenie, żeby nie dochodziło do żadnych wpadek. A te tabletki to podobno sama natura, więc zagrożenia żadnego nie ma.

5

No tutaj masz całkowitą rację, bo faktycznie to tabletki oparte na naturalnych środkach, które nie powodują żadnych problemów ubocznych. Tabletki Orgasm Control na pewno szybko pomogą. Jeśli ktos chciałby je kupić to warto zajrzeć tutaj www.orgasmcontrol.com.pl, gdzie można poznać zasadę ich działania.

6

Ja już wiem na czym polega działanie. Efekty widać stosunkowo szybko, bo już po miesiącu człowiek może mocniej i dłużej. Tego wcześniej u mnie nie było, więc zmiana jest olbrzymia. Jeśli ktoś ma takie problemy lub jest niezdecydowany, to nie powinien czekać ani chwili dłużej, bo po prostu szkoda czasu na zamartwianie się. Trzeba działać i to ostro.