1

Temat: Ogrodnicy! Gdzie kupujecie słupki ogrodzeniowe?

Cześć wszystkim fanom ogrodnictwa! Chciałam się zapytać jakiej firmy i gdzie najlepiej kupić słupki ogrodzeniowe. Przeprowadzam generalny porządek w ogrodzie - nowe sadzonki, posiana trawa, przystrzyżone iglaki i wyczyszczona altana. Jednak pozostaje mi kwestia skończenia ogrodzenia. Siatkę już wybrałam, zdecydowałam się na konkretną zgrzewaną i już mam ją w domu, ale nadal nie mam słupków do niej. Zależy mi na tym, aby były estetyczne, ale i wytrzymałe, bo nie chciałabym musieć zmieniać ogrodzenia za pół roku, bo coś się przewróciło lub połamało. Czy ktoś może mi coś doradzić?

2

Odp: Ogrodnicy! Gdzie kupujecie słupki ogrodzeniowe?

Fanem ogrodnictwa to może jakimś wielkim nie jestem, ale za to majsterkowania jak najbardziej. Wydaje mi się, że ogrodzenie wpisuje się zarówno w Twoje hobby, jak i moje smile Wracając do Twojego pytania. Ja polecałbym słupki wykonane z profili stalowych nie dość, że są one wytrzymałe na wszelkie zmiany pogodowe, to są też mocne, więc utrzymają nawet ciężkie ogrodzenie, no i jak to stal, jest estetyczna, przynajmniej w moim odczuciu.

3

My z mężem ostatnio zamawialiśmy słupki ogrodzeniowe z tej strony http://sklep.metalzbyt.com.pl/323-slupki-ogrodzeniowe i muszę przyznać, że nie oczekiwałam, aż tak dobrego towaru. Cena świetna, wykonanie też niczego sobie no i są one bardzo ładne. My wybraliśmy srebrne, żeby nie kłóciły się z siatką i bez wątpienia prezentują się one w całości bardzo ładnie.

4

Wielkie dzięki! Właśnie o co coś takiego mi chodziło. Miałam na uwadze estetykę, ale powiedziałam sobie, że jak coś to już z niej zrezygnuję, ale z tego co widzę, to nie muszę.

5

Spokojnie, nie musisz rezygnować z wyglądu na rzecz wytrzymałości. Wystarczy poszukać trochę i znaleźć produkt, który ma i to i to. Sprawdzałem opinie o tym sklepie, co koleżanka podrzuciła i wszyscy zachwalają usługi, jak i same produkty. Wytrzymałość idąca w parze z estetyką są na pierwszym miejscu w atutach. Chyba sam zaraz zmienię ogrodzenie smile

6

Haha. Pomyśl, może warto postawić na nowe i cieszyć się pięknym ogrodem!