Temat: Czy w Świnoujściu są domki letniskowe z prawdziwego zdarzenia?

Wiele razy byłam już nad polskim morzem, ale ze względu na niemiłe okoliczności zeszłorocznego urlopu, w tym postanowiłam wraz z mężem skorzystać z domków, a nie kwater. Czy w Świnoujściu znajdę jakieś fajne propozyje, bo słyszałam, że niewiele jest ich na rynku?

2

Odp: Czy w Świnoujściu są domki letniskowe z prawdziwego zdarzenia?

Pewnie, że znajdziesz, tylko trzeba wiedzieć, gdzie ich szukać. Świnoujście to specyficzna miejscowość, która większości jest zabudowana domami jednorodzinnymi. Ale wystarczy spojrzeć tu i tam i znajdujsz fajne miejsce. Ja co roku spędzam akurat urlop w tym samym miejscu.

3

Tak kolega mówi, ale żadnych konkretów nie przedstawia smile)) Zajrzyj sobie tutaj http://super-wczasy.pl/domki-letniskowe/swinoujscie, a wtedy już szukać nie będziesz musiała. Świetne domki na każdą kieszeń, dostosowane zarówno na ładną pogodę, jak tę nieco gorszą, która co jakiś czas nad morzem się zdarze. Zdecydowanie polecam domki letniskowe Świnoujście to urpkliwe miejsce.

4

Dziękuję za ten namiar, sądzę, że to bedzie moje miejsce na kolejne lata, oczywiswcie sprawdzę je na żywo, ale wydaje się, że nic złego się zdarzyć nie powinno.

5

Żona czytała Wasze wpisy i prosiła, żebym wtrącił się do tej dyskusji. Kilka razy byliśmy już w tych domkach, o których koleżanka pisze i jest to miejsce naprawdę warte polecenia. W przyszłym roku znowu się tam wybieramy, więc kto wie może bedzoie okazja, żeby poznać się na żywo.

6

Nie widzę żadnych przeszkód, jeśli będziemy jechali w tym samym czasie, to możemy się spoktać. Jakiś grill wieczorem, czy spotkanie w restarruracji, możliwości jest sporo.