Temat: Regeneracja tylnej belki Peugeot 206 w Warszawie – jaki warsztat polecacie?

Witajcie. Jestem szczęśliwym posiadaczem klasycznej 206-ki. Tego auta na pewno nie trzeba nikomu przedstawiać. smile Od jakichś trzech tygodni niepokoją mnie stukoty i jakieś dziwne trzaski dochodzące z tyłu samochodu. Znajomy twierdzi, że to z powodu zużytej belki. Czy ktoś byłby tak miły i mógłby polecić mi jakiś dobry warsztat, który się tym zajmie? Najlepiej w stolicy.

2

Odp: Regeneracja tylnej belki Peugeot 206 w Warszawie – jaki warsztat polecacie?

Cześć. A czujesz czasem, jak gdyby tył Ci trochę uciekał, albo masz wrażenie, że auto gorzej się prowadzi? Jeśli tak, to na pewno belka. Wtedy pozostaje Ci liczyć na jakichś specjalistów. Choć sądzę, że akurat nie powinno być to problemem. Wystarczy, że wpiszesz sobie w wyszukiwarkę „regeneracja tylnej belki Peugeot 206 Warszawa” i już masz listę warsztatów.

Odp: Regeneracja tylnej belki Peugeot 206 w Warszawie – jaki warsztat polecacie?

Tak, wiem o tym, ale mi chodzi o jakiś sprawdzony warsztat. Nie jest sztuką zostawić samochód u jakichś amatorów, a później znowu szukać porządnego mechanika.

4

Jako miłośniczka sympatycznych „peżocików” przebyłam tymi samochodami pewnie ze 100 000 kilometrów. Zawsze kiedy miałam jakiś problem natury technicznej, kontaktowałam się z firmą, którą znajdziesz na stronie serwisautfrancuskich.pl. Myślę, że powinieneś spróbować u nich.

5

Ja też jestem amatorem popularnych „bełkotów” wink. Łap dokładny link: serwisautfrancuskich.pl/regeneracja-tylnej-belki-warszawa/. Jeśli chodzi o regenerację tylnej belki Peugeota 206 w Warszawie lepszego i tańszego warsztatu nie znajdziesz. Ich pracownicy znają specyfikę francuskich samochodów, dzięki czemu doskonale radzą sobie z ich złożonymi mechanizmami i układami. Belką na pewno też się zajmą, a „stuki” i „puki” wkrótce znikną. smile

Bardzo Wam dziękuję! Tak w ogóle to miło czytać, że tylu ludzi ceni sobie peugeoty. Moi znajomi czasem śmieją się, że moja 206-ka to już prawie zabytek. Wtedy mówię im, że prowadzi się prawie jak nówka. wink

7

Dokładnie. A to jest przecież najważniejsze. Sam kiedyś śmigałem 206-ką, ale teraz mam już 407. Polecam! I szerokości życzę!

Kiedyś na pewno przesiądę się do innego modelu peugeota, ale póki co mój zupełnie mi wystarcza. Do pracy w sam raz, a i w dłuższych trasach nie zawodzi. Dzięki jeszcze raz i także szerokości życzę!