1

Temat: Iluzjoniści na festyn rodzinny?

Hej, nie wiem czy to dobre miejsce na taki temat, ale szukam inspiracji na festyn, który będę robic na przełomie maja i czerwca. Ponieważ za takie przedsiewziecie zabieram się po raz pierwszy, to chciałabym przegadać z wami kilka kwestii, najlepiej z osobami, które maja już doświadczenie w tego typu imprezach. Pierwszy temat – czy iluzjoniści to fajny pomysł na atrakcje? 

2

Odp: Iluzjoniści na festyn rodzinny?

Oj to ja tez chętnie się podlacze pod ten tematyk. Bujam się z podobnym problemem.

3

Jak najbardziej to fajny pomysl. Tak naprawdę to iluzjoniści są fajna zabawa i dla małych i dla dużych. A jak festyn ma mieć rodzinny charakter to już w ogole jest to strzal w dziesiatke. Ja już cos takiego praktykowałam na jednym z festynów rodzinnych, który robiliśmy w naszej podstawówce na 50-lecie jej istnienia. Mam nawet namiar na jednego z nich: http://mariuszczajka.pl/ – to jego strona www, a nazwa się Mariusz Czajka. Bardzo sympatyczny facet.

4

oj super, bardzo Ci dziekuje smile

5

a sztuczki fajne robi?:))

6

Mega – zresztą – jak go zatrudnicie to zobaczycie. Nie wiem czy na stronie nie ma jakiś przykładów. 

7

oki