1

Temat: Tkanina na poduszki online

Witam serdecznie. Ostatnio znajoma podsunęła mi nowe hobby i właśnie zaczęłam się nim amatorsko zajmować. Mianowicie uczę się szyć poduszki. Takie wiedza państwo, nie że do spania, tylko po prostu dekorcyjne, że można je na przykład położyć na sofie albo fotelu. Do tej pory kupowałam po prostu bylejakie materiały w miejscowej pasmanterii, ale zaczynam robić postępy na tyle duże, że czas na coś porządniejszego. Wolę zakupy online niż tradycyjne, także jeśi ktoś z państwa poleca jakiś sklep intenetowy, to chętnie do niego zajrzę.

2

Odp: Tkanina na poduszki online

Ale super zajęcie! Też amatorsko szyję, ale nigdy nie brałam się za poszewki na poduszki. No ale mam na koncie kilka innego typu dekoracji do domu. Pamiętaj, liczą się twoje umiejętności, a nie to, za ile kupisz tkaninę!

3

Odp: Tkanina na poduszki online

To wiem proszę pani, ale mi nawet niechodzi o to, żeby jakieś wyszukane kupować, tylko po prostu u mnie nie ma za dużego wyboru takich grubszych materiałów, a robienie poszewek z cienkich jest może dobre na drening, ale jeśli faktycznie chcę jakoś potem wykorzystać te poduszki.

4

Odp: Tkanina na poduszki online

Jak dla mnie też takie hobby brzmi świetnie! Ciekawi mnie, czy robisz coś takiego jak takie śliczne okrągłe poduszki które ostatnio widziałam w sklepie. Chciałabym umie coś takiego, ale z moim dwoma lewymi rękoma, to chyba pozostaje kupowanie gotowych...

5

Odp: Tkanina na poduszki online

Mogę poleci sklep internetowy, na który się natknęłam podczas szukania sofy chesterfield z funkcją spania. Nazywa się Black Cat Design i właśnie zwróciłam uwagę, że poza meblami sprzedają też różna rodzaje tkanin dekoracyjnych. Wiele z nich by się moim zdaniem akurat nadało na poduszki, bo były tam na przykład materiały odporne na kocie pazury. Taką poduszękę kotoodporną to sama bym przyjęła wink