Temat: Jakie menu na romantyczną kolację?

Stare porzekadło mówi,że przez żołądek do serca. Pewnie jest w tym sporo prawdy. Tymczasem  chciałabym zaskoczyć swojego chłopaka i przygotować dla niego romantyczną kolację. Mam jednak problem z wyborem menu. Czy moglibyście mi podpowiedzieć jakie danie przygotować na tą specjalną okazję?

2

Odp: Jakie menu na romantyczną kolację?

Po pierwsze wybierz danie, które będzie odpowiadało smakowi Twojego chłopaka. Na pewno wiesz co lubi on jeść a co nie. Polecałabym danie z polskiej kuchni, najlepiej z mięsa. W sieci znajdziesz sporo dobrych przepisów, wystarczy poszukać.

Odp: Jakie menu na romantyczną kolację?

My mężczyźni lubimy być zaskakiwani przez nasze kobiety… Kolacja we dwoje brzmi całkiem nieźle, zwłaszcza jeśli ukochana przygotuje smaczne jedzonko. Tymczasem na kolacji nie może zabraknąć odpowiedniego trunku. Najlepsze będzie wino półwytrawne takie jak jedno z tych https://www.wina.pl/71-wina-polwytrawne . Taki alkohol świetnie rozluźnia atmosferę i smakuje przy tym wyśmienicie.

4

Odp: Jakie menu na romantyczną kolację?

Prawda… bez dobrego wina romantyczna kolacja może się nie udać. ..  Pomyśl jeszcze o afrodyzjakach… Na pewno deser z czekoladą sprawdzi się w takim wypadku znakomicie.

5

Odp: Jakie menu na romantyczną kolację?

Pomysł na kolację we dwoje wcale nie musi być skomplikowany. Nawet znane i proste potrawy jedzone w towarzystwie ukochanego, smakują o wiele bardziej. Makarony, zapiekanki, curry, steki czy risotto mają tu wiele odsłon i form.

6

Odp: Jakie menu na romantyczną kolację?

Romantyczna kolacja w domu to także okazja, by spróbować nowych potraw i nieznanych połączeń smakowych.  Możesz zaskoczyć chłopaka na przykład carpaccio z buraków czy polędwiczkami  w sosie kurkowym.  W kuchni bowiem ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.