Temat: SUNRISE SYSTEM (pozycjonowanie) - opinie

Cześć wszystkim co myślicie o https://www.sunrisesystem.pl/ chcę zacząć pozycjonować swoją stronę przejrzałem oferty kilku największych firm i ta od nich jakoś najbardziej do mnie trafia. Opinie w google mają całkiem spoko ale liczę że tutaj znajdę kogoś kto powie coś więcej

2

Odp: SUNRISE SYSTEM (pozycjonowanie) - opinie

Na mnie niestety nie licz nie słyszałam o tej firmie.

3

Cześć @Ruperth współpracowałem z nimi jakoś rok temu. Niby zwiększyli mi widoczność, ale nie zwiększyło mi to zbytnio sprzedaży i niestety musiałem zrezygnować hmm

4

@thor to może u Ciebie coś nie grało, że klienci nie chcieli kupować big_smile ja mam od nich pozycjonowanie i wszystko hula big_smile  aż musiałem nowego pracownika ogarnąć do obsługi zamówień bo nie dawaliśmy rady. Także jestem zadowolony big_smile

5

@thor a były jakieś problemy z wypowiedzeniem umowy?

6

Nie nie, z tym nie było żadnych problemów. Zresztą w umowie miałem zapisy gwarancyjne, które umożliwiają ci rozwiązanie umowy także widać że nie zależy im na trzymaniu klienta na siłę.

7

Potwierdzam, ja również mam w umowie gwarancję big_smile

8

O to dobrze, że o tym piszecie bo nawet nie wiedziałem, że w ogóle coś takiego mają. Ułatwiliście mi wybór, dzięki

9

Widzę, że moderacja jeszcze nie zamknęła tematu to skorzystam z okazji i napiszę, że podpisanie umowy z Sunrise System było jedną z lepszych decyzji biznesowych. Serio jeśli ktoś stoi przed takim dylematem jak ja parę miesięcy temu to niech się nie zastanawia bo w tym przypadku czas gra na waszą niekorzyśc

10

Akurat też szukam jakiś opini o Sunrise i trafiłam na ten wątek. Dzięki @Ruperth, że wróciłeś po takim czasie podzielić się swoimi przemyśleniami na ich temat

11

O to rzeczywiście miałem dobre wyczucie a tak serio to fajnie, że moglem komuś ułatwić wybór big_smile