Temat: Interesują mnie opinie o butach Nike Air Max

Hejka. Szukam dla siebie dobrych jakościowo butów sportowych, ale takich, które nadawałyby się nie tylko na treningi, ale i na co dzień. Słyszałam, że Nike Air Max są ok. A jakie są Wasze opinie na temat tej serii butów Nike?

2

Odp: Interesują mnie opinie o butach Nike Air Max

Ja już jakiś czas temu kupiłam sobie Nike Air Max w czarnym kolorze i często śmigam w nich po mieście. Moim zdaniem buty Nike Air Max są idealne do codziennego uzytku, zwłaszcza dla aktywnych kobiet wink Pasują do wielu stylizacji – spodni dresowych, dżinsów, leginsów czy uwielbianych przeze mnie szortów wink

3

Ja natknęłam się na Nike Air Max gdy poszukiwałam wygodnych butów na co dzień, ale w końcu wybrałam jednak klasyk stylu miejskiego od Adidasa, czyli Gazelle. O tym, jak one wyglądają można się przekonać wchodząc na stronę https://ctxsport.com/produkt/buty-adidas-gazelle/ . Moja opinia o Gazelle jest bardzo dobra i polecam własnie damskie modele z tej serii.

4

Dziękuję za rekomendacje. Zaciekawiły mnie też te buty Gazelle, ale jednak nadal najbardziej skłaniam się ku Nike Air Max, bo bardzo odpowiadają mi wizualnie.