Temat: Co myślicie o Grupie TENSE? Dają radę wypozycjonować firmę z Lublina?

Cześć, szukam opinii nt. Grupy tense – otrzymałem ofertę na pozycjonowanie mojej strony w Lublinie – cenowo mi się podoba, wysłali mi też trochę przykładów innych klientów właśnie z mojej okolicy, ale dobrze byłoby poznać Wasze opinie.
Znacie tą firmę? Umowa chcę podpisać na 2 lata, więc chcę się dobrze zastanowić.

2

Odp: Co myślicie o Grupie TENSE? Dają radę wypozycjonować firmę z Lublina?

Z tego co widzę to cennik faktycznie wygląda OK https://www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie/lublin/ no i raczej nie jest to mała garażowa firemka:) ale może ktoś inny wypowie się w sprawie jakości bo nie miałem u nich żadnej usługi

3

Ja mogę Ci polecić Tense z czystym sumieniem – współpracuję z nimi już 5 (!!!) lat i nie zamierzam zmieniać firmy. Jeśli miałbym kolejne strony do pozycjonowania to wszystkie trafiły by do Tense.

4

Hej, ja też z nimi współpracuję i też jestem z Lublina smile z efektów jestem zadowolona – bo tak naprawdę mam tylko takie frazy jakie mi są potrzebne. No i sam fakt, że wszystko sobie załatwiam mailowo lub telefonicznie też jest super bo nie muszę jeździć po spotkaniach. Aha – pierwsze efekty mieli już po 2 tygodniach, potem już sukcesywnie sobie wszystko rosło i w sumie od roku stabilnie się trzyma. Nie mam się do czego przyczepić, także polecam!

5

Dzięki, chyba mnie przekonaliście big_smile