Temat: Co na podrażnienia skóry od zimna?

Jakich kosmetyków używacie, żeby chronić twarz przed zimnym wiatrem? Ja mam strasznie podatną cerę na tego typu podrażnienia. Jak zaczynają się pierwsze mrozy to od razu moja twarz staje się sucha i szorstka. Nie wiem, może są jakieś specjalne kremy, które warto stosować zimną?

2

Odp: Co na podrażnienia skóry od zimna?

Ja używam zwykłego kremu przed każdym wyjsciem z domu, ale to tylko przy największych morzach. Jeśli twoja cera ma skłonność do szybkiego przesuszania sie to po prostu uzywaj kremów, które dobrze natłuszczaja, dzieki temu wilgoc nie bedzie tak szybko uciekac ze skory no i dodatkowo tłusty krem wytworzy na skorze powloke chroniaca przed zimnem i wiatrem.

3

Jak masz skórę wrażliwą i podatną na podrażnienia, to możesz spróbować używac tego kremu http://www.apteka-internetowa-24.pl/bio … -40ml.html. To jest krem o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia. On wspomaga odbudowę naturalnych mechanizmów, które odpowiadają za wytwarzanie skutecznej bariery ochronnej na powierzchni naskórka.

4

no spoko, ale co stosować, jak już zrobi się zimno?

5

W czasie zimy możesz stosować coś takiego http://www.apteka-internetowa-24.pl/emo … 75-ml.html. To jest krem specjalny przeznaczony dla osób o skórze wyjątkowo wrażliwej, który pomaga łagodzić podrażnienia i jednocześnie chroni skórę przed drażniącymi czynnikami zewnętrznymi, w tym przez wiatrem czy zimnem. Jak jesteś alergiczną, to dodatkowo będzie chronił Twoją skórę przed alergenami.

6

ja używam kremu Bambino:) ale to też tylko przy największych mrozach, szczerze to współczuje takich problemów.

7

też tego używałam, ale to mnie jeszcze bardziej podrażniało, przez to chyba zaczely pekac mi te naczynka

8

Widocznie masz bardzo delikatną cerę. W aptece Aptekamini.pl mają dużo specjalistycznych kosmetyków i jesli nie przypasuje ci żaden z tych kremów, które opisałam, to może znajdziesz coś innego, bardziej odpowiedniego dla twojej cery.

9

ok, dzięki za zainteresowanie tematem, będę szukac