Temat: Odpowiedni wibrator analny, na co zwrócić uwagę?

Byłam na spotkaniu z kumpelami i jedna z nich zachwycała się jakie doznania jej daje analny wibrator. Reszta ekipy była zaskoczona bo jakoś nie miałyśmy doświadczeń z tym tematem ale podobno jest to świetna zabawka. Wiecie może który opłacałoby się kupić i jakie powinien mieć cechy?

2

Odp: Odpowiedni wibrator analny, na co zwrócić uwagę?

Gwarantuję Ci że nie tylko laski lubią takie wibratory. Facetom także potrafią one sprawić wiele przyjemności ale sporo zależy od konstrukcji jednak.

Dla faceta najlepszy będzie taki z zagiętą końcówką do masowania prostaty. Wrażenia są rzeczywiście niesamowite, próbowałem. Dość szeroki wybór jest na tej stronie: https://intymnosc.pl/pl/177-wibratory-analne. Są wersje także dedykowane mężczyznom, ale dla większości kobiet też będą ciekawą opcją. Grunt by kupić wibrator analny o możliwie anatomicznej konstrukcji bo to wiele ułatwia.

4

Dodam ze swojej strony że nie ma co przesadzać z rozmiarami takiego gadżetu zwłaszcza jak nie ma się dotąd specjalnych doświadczeń z analem. Może niestety boleć w niezbyt przyjemny sposób.

5

Obowiązkowo dużo lubrykantu przed rozpoczęciem penetracji i nie spieszyć się. Jak tego nie zabraknie to tak naprawdę z każdym modelem wibratora zabawa będzie przednia. Odwagi, to jest szalenie przyjemne.

6

Żona lubi „w drugą stronę” więc może sprawię jej niespodziankę i zamówię taki wibratorek. Hehe ciekaw jestem jak by zareagowała big_smile