Temat: Jakie produkty kupujecie w aptece internetowej?

Jakie opłaca się i warto kupować, a jakie lepiej będzie kupić w stacjonarnej aptece?

2

Odp: Jakie produkty kupujecie w aptece internetowej?

W aptece online chyba nie kupisz środków na receptę

3

To wiem

4

Ja praktycznie wszystko kupuję bo tak jest mi wygodniej. Zwykle uzupełniam w ten sposób domową apteczkę i robię większe zamówienie, wtedy kupuję na przykład materiały opatrunkowe, aspirin c, najlepszy dla mnie środek na przeziębienie i tabletki przeciwbólowe. Innych raczej nie potrzebuję, a nie mam czasu na stanie w kolejkach w aptekach

5

No cóż, ja zwykle kupuję w aptece online gumki, nie ukrywam, że jest to dla mnie bardziej komfortowe bo cenię sobie prywatność a mieszkam w małym mieście gdzie wszyscy się znają. Wybieram głównie takie https://www.aptekagemini.pl/prezerwatyw … ztuki.html, polecam jak coś smile

6

W moim przypadku takie zakupy to przede wszystkim zaopatrywanie się w środki których nie mogę znaleźć u siebie (mieszkam w małej miejscowości, co prawda aptek mamy kilka ale mają dość ograniczony asortyment bo bardziej wyszukane produkty, np. odżywki do rzęs, po prostu im nie schodzą) albo kiedy wiem, że cena jest zaporowa i mam nadzieję, że w necie znajdę taniej. Zwykle się nie zawodzę, jest taniej nawet po doliczeniu kosztów przesyłki. Polecam więc takie rozwiązanie

7

Dzięki, wezmę wszystkie wypowiedzi pod uwagę przy planowaniu kolejnych zakupów. Po-zdrawiam