1

Temat: Przychodnia z dużą ofertą lekarzy

Dzień dobry, poszukuję przychodni w Warszawie, która ma sporo lekarzy w ofercie. najbardziej zależy mi na podstawowej opiece, laryngologu, ginekologu. Nie dodałam, że oczywiście chodzi mi o prywatną placówkę.

2

Odp: Przychodnia z dużą ofertą lekarzy

Cześć, jeśli chodzi o prywatne placówki to tylko jedna w Warszawie powinna spełnić Twoje oczekiwania, wejdź sobie od razu na stronę, gdzie prezentują laryngologa http://macromedica.pl/laryngolog-warszawa/ ja tam trafiłam z przewlekłym zapaleniem ucha i dopiero oni mnie z tego wyciągnęli, ale ile się namęczyłam wcześniej to tylko ja wiem:/

3

A czy przyjmuje tam chirurg naczyniowy? Moja żona ma problem z jakąś nieszczelnością w obrębie tych najmniejszych naczyń w nogach, wynaczynia się jej krew i powstają plamy pod skórą na stopach i łydkach. Też już chodzimy od jednego do drugiego i szukamy.

4

Tak, dobry chirurg naczyniowy też tam przyjmuje macromedica.pl/chirurg-naczyniowy-warszawa/ ja się do niego zgłosiłem z żylakami. niepotrzebnie tyle zwlekałem z pójściem do lakarza no i teraz niestety potrzebny będzie jakiś tam zabieg. Ale lekarz powiedział, że nie jest to nic ciężkiego a na pewno mi pomoże.

5

Ginekolog również tam przyjmuje macromedica.pl/ginekolog-poloznik-warszawa/ pani z tej placówki prowadziła już moje dwie ciąże i obie przeszły bez problemów, komplikacji. Tak że szczerze polecam nie tylko autorce wątku:)

6

Dziękuję za opinie!