Temat: Bardzo solidne rolety wewnętrzne z Poznania – u kogo?

Żona domaga się żebyśmy zrobili coś z oknami w domu i wyraźne oczekiwanie z jej strony jest takie żeby były to rolety. Do tej pory mieliśmy żaluzje i niby jakoś to było aczkolwiek ja też stwierdzam po czasie że rolety to jednak jest to smile Jaki wykonawca ogarnia ten temat?

2

Odp: Bardzo solidne rolety wewnętrzne z Poznania – u kogo?

Ogarnia wielu, pytanie ile chcecie wydać ponieważ jest duże zróżnicowanie w cennikach i odbija się to zwykle (choć nie zawsze) na jakości rolet. To samo zresztą z plisami.

3

Dawno nie zajmowałam się tym tematem i mówiąc zupełnie szczerze nie mam pojęcia jak w tej chwili wyglądają realia cenowe.

4

Mam dobre odczucia związane z nimi - https://sundeco.com.pl/. W domu robili mi kilka rolet rzymskich bo na takie się zdecydowaliśmy. I teraz stwierdzam mając za sobą kilka przygód z firmami że jak trzeba zlecić rolety wewnętrzne Poznań nie ma lepszego rozwiązania. Tu jest bardzo solidna jakość, do tego ekipa zna się na temacie i jest dokładna. No i pomiar robią gratis.

5

Trwałość takich rolet bywa problematyczna jak się trafi na słabą firmę. Ponoć niektóre po prostu montują u ludzi gotowce kupowane w hurtowniach budowlanych, słabo.