Temat: Polećcie jedzenie z dowozem w Warszawie

Hello! jak w temacie, interesuje mnie jedzenie na telefon w Warszawie, dokładnie to na Śródmieściu. Pracuję tam i wymyśliliśmy sobie piątki z obiadem na telefon. Mamy dłuższą przerwę o 14 i na tę godzinę zamawialibyśmy jedzenie. Interesuje nas różnorodna kuchnia, jak macie jakieś fajne miejscówki to czekam na info:)

2

Odp: Polećcie jedzenie z dowozem w Warszawie

hej, fajna inicjatywa, szkoda że u nas czegoś takiego nie ma:/ ale ja polecam Ci bar z sushi, który niedawno odkryłam. Bardzo smacznie i zdrowo. Dam Ci namiary na prv.

3

Dzięki! Wiem, że koleżanki bardzo lubią takie jedzenie, ja szczerze to nie próbowałem jeszcze, ale chętnie spróbuje:)

4

A ja Ci polecam, swojskie, polskie jedzenie z Naleśnikarrnia Nr1 na Kupieckiej:) jedzenie pycha, porcje mega i bardzo szybki dowóz. Zawsze cieplutkie i na czas, a w pracy to się liczy, bo co by było, jakby przyjechało już po przerwie, chyba że macie ruchome przerwy.

5

A nie wiecie czy dowożą też na Tarchomin?

6

Wiesz co, nie sprawdzałam nigdy, ale zobacz sobie tutaj https://www.nalesnikarnia1.pl/dostawa wystarczy wpisać adres i wyskoczy Ci info, czy dowożą. Wiem, że jak się polecają z jedzeniem na dowóz w Warszawie to jednak musza obsługiwać dość duży obszar. Do mnie na Żoliborz dojeżdżają w pół godzinki, więc myślę, że do Ciebie będzie podobnie.

7

To ja Ci od razu powiem, że na Tadchomin dowożą, ja zamawiam i polecam serdecznie. Kilka raz w tyg sobie zamawiamy naleśniki, albo pierogi, albo jaką zupkę, zależy na co mamy ochote, a że wybór mają naprawdę ogromny, to jeszcze nie jedliśmy dwa razy tego samego:D

8

Czyli Nalesnikarnia wybija się na prowadzenie:D jeśli macie jeszcze jakieś pomysły to zapraszam do dalszej dyskusji:)