1

Temat: Jakie firmy laptopów polecacie?

Proszę o radę, bo sam już nie wiem, co myśleć. Na rynku dostępnych jest tyle laptopów, że nie wiem, jaki mam sobie kupić. Zwolennicy każdej marki oczywiście doradzają mi swoje ulubione firmy, ale ja potrzebuję naprawdę dobry sprzęt. I nie jestem przywiązany do żadnej marki.

2

Odp: Jakie firmy laptopów polecacie?

Pewnie większość tych komputerów to podobna do siebie.

3

Słuchaj komputerów jest tyle, żeby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Jednak każdy znawca Ci powie, że najlepszy jest Apple MacBook Pro. Używają tych laptopów w profesjonalnych, największych firmach nie bez powodu. W tym sklepie: mct-sklep.pl/macbook-pro-c4636 masz dostępne dwie serie tych modeli. Jedna z nich ma przekątna 13,3 cala a druga 15,4. Mają nawet do 16gb pamięci RAM, więc to naprawdę dobry sprzęt.

4

Pamiętaj, że ile ludzi tyle opinii. Każdy ma swoją ulubioną markę. My możemy Ci polecić, a Ty musisz wypróbować. Ja na przykład nie lubię Apple. Dużo lepszy jest dla mnie na przykład HP ProBook 430. To średniej klasy sprzęt biznesowy, ale długo działa bateria i jest wydajny. Co ważne, jest też dużo tańszy. Sprawdź sobie: https://mct-sklep.pl/probook-430-c4576 i może wybierzesz coś dla siebie.

5

Ja tam kupiłam sobie laptopa marki Fujitsu i jestem bardzo zadowolona. Zamawiałam stąd: www.mct-sklep.pl/fujitsu-c4517 i cena mi przede wszystkim odpowiadała. A już długo na nim pracuję i na nic nie mogę narzekać.

6

Dziękuję Wam bardzo. Poprzeglądam sobie te modele, które mi wysłaliście, poczytam i zastanowię się, który wybrać. Wiadomo też, że nie chcę wydawać na niego dużo pieniędzy.