1

Temat: Znacie jakiegoś dobrego producenta kołder?

Cześć. Jako że moja siostra jest na kupnie kołdry, a niedługo ma urodziny, to postanowiliśmy z żoną sprezentować jej odpowiedni model (żona delikatnie wypytała). Wiadomo, że praktyczny prezent to dobry prezent. Pytanie brzmi: jakiego producenta wybrać?

2

Odp: Znacie jakiegoś dobrego producenta kołder?

Hej. Temat producentów kołder jest chyba tematem niszowym. Myślę, że wielu ludzi nawet nie wie pod jakiej marki kołdrą śpią. smile Ale jeśli naprawdę interesują Cię dobre kołdry producent, którego mogę polecić, to ta firma: https://poscielrodzinie.pl/pl/i/O-firmie/22. Najważniejsze jest to, że ich produkty są bardzo starannie wykonane, a do tego wypełnione gęsim puchem, co pozwala utrzymać idealną temperaturę.

3

Przeczytałem Twojego posta i zacząłem się zastanawiać, pod jaką kołdrą śpię. No i ze smutkiem stwierdziłem, że na pewno nie jest wypełniona puchem ani nie ma takiej konstrukcji, która zapobiega przemieszczaniu się wkładu...

4

Uwierz, że te produkty nie tylko profesjonalnie wyglądają, ale dokładnie takie są. Wśród producentów kołder ta marka zdecydowanie wiedzie prym. Wszystko wykonane z naturalnych materiałów, a wkład z gęsiego puchu. Mają też dobre poduszki, naprawdę wyjątkowo wygodne. Każdy, kto spał wcześniej na takiej wypełnionej wełną, na pewno odczuje różnicę, wcale nie kosmetyczną. wink

5

Bardzo Wam dziękuję. Myślę, że siostra będzie zadowolona, bo strasznie „nowoczesne” te kołdry, jeśli wiecie, co mam na myśli. wink Ale mojej żonie się podoają i stwierdziła już, że jak tylko usłyszy pozytywną opinię siostry, to kupimy też do domu. smile