1

Temat: Nowoczesne stoły do jadalni czy może tradycyjne?

Które wolicie? Sama nie wiem czy wolę te nowoczesne, interesujące i często bardzo oryginalne wzory i fasony czy może lepiej postawić na sprawdzone rozwiązania i kupić stół tradycyjny, który zawsze będzie modny

2

Odp: Nowoczesne stoły do jadalni czy może tradycyjne?

No właśnie, moda… ja zawsze ostrożnie podchodzę do korzystania z tego, co ona aktualnie dyktuje jeśli chodzi o aranżację wnętrz i jeśli jakiś trend mi się podoba to wolę go przemycić w jakichś drobiazgach, typu zasłony czy bibeloty niż meble… wydaje mi się że to jest za poważna inwestycja żeby kupować coś, co jest modne, a więc zaraz przestanie takie być, z modą nawet czasem jest tak że coś jest najpierw szalenie modne a potem szybko robi się wręcz obciachowe. Więc ja bym polecała zdecydowanie wybierać meble bardziej klasyczne

3

Ale czy to nie jest nudne? Moda w aranżacji chyba nie zmienia się tak szybko jak w ciuchach smile ja bym chyba stawiała na nowoczesność, wg mnie takie meble prezentują się bardzo ciekawie i pasują do domostw młodych ludzi, podkreślają ich osobowość i styl życia. Zdecydowanie podobają mi się nowoczesne stoły do jadalni, na przykład z tych propozycji http://meblex-rawicz.pl/category/stoly-kuchenne, jak i wszelkie inne nowoczesne meble, jak dla mnie im bardziej nietypowe tym lepiej smile

4

Jak widać każdy ma swój gust i swoje racje smile Nikt więc za ciebie nie zdecyduje autorko, sama musisz wybrać co będzie najlepsze dla twoich potrzeb i twojego domu. Ja ze swej strony mogę jeszcze polecić wybieranie po prostu mebli dobrych jakości. Z tego co widzę w tym sklepie Meblex co koleżanka wkleiła linka dostępne są meble bardzo dobrych producentów i takie warto wybierać, to jest jeszcze ważniejsze niż wygląd i na tym chyba przede wszystkim warto się skupić smile

5

To teraz już całkiem nie wiem co wybrać smile ale bardzo kuszą mnie te meble z linku, właśnie takie głównie mi się marzą, choć przeciwko tradycji także oczywiście nic nie mam. No ale faktycznie sama jakoś muszę podjać decyzję, dzięki za rozmowę smile