1

Temat: Pokazy lego w szkole – czy warto?

Czy warto zorganizować pokaz lego w szkole? Zastanawiam się czy to jest dobry pomysł i czy faktycznie może wnieść coś wartościowego do zajęć. Dzieci oczywiście ucieszą się, bo coś będzie się działo inaczej, niż zwykle, ale nie jestem pewna co takiego mogą się dowiedzieć i czy warto za to płacić… Jak myślicie, macie może już jakieś doświadczenia?:)

2

Odp: Pokazy lego w szkole – czy warto?

Zdecydowanie warto. Z klocków lego robi się roboty, bo są idealnym materiałem, by „pokazywać” świat nauki. Wszystkie dzieci znają tę zabawkę i miło ją kojarzą, więc jeśli pojawi się na zajęciach będą na pewno zainteresowane. Zresztą popatrz sobie na stronę internetową http://go4robot.pl/oferta/pokazy-w-szko … kazy-lego/, oni prowadzą świetne pokazy lego w szkole i warto je zobaczyć.;)

3

Moje dziecko brało udział w pokazie GO4Robot i mogę powiedzieć, że naprawdę warto je organizować. Aż miło patrzeć jak entuzjastycznie maluch podchodzi do sprawy i zaczyna „bawić się” nauką. To może bardzo dobrze zaowocować na przyszłość. Jako rodzic jestem absolutnie na tak i polecam.

4

To rzeczywiście ciekawe smile Może akurat maluchy się czegoś nauczą?