1

Temat: Hale przemysłowe – kto zajmuje się budową?

Cześć. Niedługo moja firma będzie ogłaszała przetarg na hale przemysłowe – chodzi konkretnie o ich projekt, wybudowanie i montaż. W związku z tym szukam sprawdzonych, które mogą to wy-konać. Możecie mi coś polecić? Macie jakieś doświadczenie.

2

Odp: Hale przemysłowe – kto zajmuje się budową?

Kiedyś korzystałem z usług firmy Solid Hale, która zajmuje się właśnie konstrukcjami stalowymi. Akurat mi montowali duży kurnik na moim gospodarstwie, ale wiem, że działają na wielu obsza-rach, więc śmiało możesz ich sprawdzić.

3

Pamiętaj, żeby przy wyborze firmy zwrócić uwagę na doświadczenie. Lepiej korzystać z usług takiej, która działa dla różnych branż i korzysta z najlepszych materiałów.

4

Dzięki za radę, ale to wydaje się być akurat oczywiste. Zastanawia mnie jednak cena za wybudo-wanie i montaż takich hal. Jesteście w stanie mi powiedzieć, ile to będzie kosztować?

Na stronie internetowej: http://solidhale.pl/ masz elektroniczny kalkulator, który pozwoli Ci oszacować koszt. Trudno mi powiedzieć, ile hale przemysłowe mogą kosztować, bo to pewnie zależy od wielu czynników. Od wielkości, przeznaczenia czy innych niestandardowych kwestii. Najlepiej skontaktuj się bezpośrednio z firmą.

6

A czym konkretnie zajmuje się Twoja firma? Do czego taka hala przemysłowa ma być wykorzy-stywana? Może dzięki temu łatwiej będzie cokolwiek więcej napisać o cenie.

7

Niestety nie mogę tego zdradzać, bo przetarg jeszcze nie wystartował smile. Skontaktuję się bezpo-średnio z firmą, więc jestem bardzo wdzięczna za namiar, bo wydaje mi się, że to może być to, czego właśnie szukamy. Pozdrawiam serdecznie.